Otwarcie Warszawskiego Sznytu

Warszawa to miasto, które nigdy nie śpi. Tutaj zawsze coś się dzieje. Liczne restauracje, kawiarnie i puby sprzyjają bujnemu życiu towarzyskiemu i przyjacielskim spotkaniom przy wyśmienitych potrawach oraz znakomitych trunkach.

Nieustannie powstają nowe restauracje w Warszawie. Jedną z nich jest Warszawski Sznyt, prawdziwa perełka kulinarnej sztuki. Miejsce jest dwupoziomowe, ma dwie otwarte kuchnie i bardzo atrakcyjny widok na Plac Zamkowy. Poza doskonale przyrządzonymi potrawami, możemy tutaj liczyć na wyjątkowy klimat, uzyskany dzięki niebanalnym aranżacjom.

Nowe restauracje – Warszawa miastem dobrej kuchni

Warszawski Sznyt przyciąga licznych mieszkańców stolicy oraz turystów. Parter należy do steków z grilla opalanego drewnem i kuchni międzynarodowej, a pierwsze piętro będzie bardziej eleganckie z naciskiem na kuchnię polską.

Wnętrze na wyższym poziomie zostało urządzone w stylu międzywojennej Warszawy. Dzięki temu możemy wczuć się w atmosferę tego miasta i dać się oczarować jego barwnej kulturze.

Nowe restauracje w Warszawie tworzą się niemal na każdym kroku. Żadna z nich jednak nie może pochwalić się tak znakomitymi, po mistrzowsku przyrządzonymi potrawami. Szefami kuchni są tutaj Rafał Zaręba – (wcześniej w Atelier Amaro) i Michał Węcławek (wcześniej Salto). 

Specjalność parteru to steki. Możemy jednak rozsmakować się tam także w pełnych prostoty daniach, uznawanych za klasykę oraz specjałach, pochodzących z różnych zakątków świata. Sezonowana na sucho wołowina znalazła już wielu fanów, zarówno w gronie mieszkańców stolicy, jak i osób, odwiedzających Warszawę.

Podobnie jak Warszawski Sznyt, nowe restauracje w Warszawie początkowo przyciągają licznych, spragnionych nowości Klientów. Nie wszystkie jednak potrafią ich zatrzymać. W tym przypadku to nie problem. Na piętrze lokalu czekają na nas znakomite potrawy kuchni polskiej, przyrządzone poprzez zastosowanie nowatorskich, kulinarnych technik. Każde danie zachwyca kunsztem przygotowania i stanowi fantastyczną wycieczkę po krainie smaków.

Warszawski Sznyt – wyjątkowe dania, niepowtarzalny klimat

Nowe restauracje w Warszawie powstają w różnych zakątkach miasta. Warszawski Sznyt mieści się w samym jego centrum. Widok na pełen uroku Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta III Wazy, która stanowi wizytówkę stolicy, czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym. Z pewnością szybko dołączy ono do grona najbardziej cenionych restauracji w mieście.

Warszawski Sznyt należy do grupy Restauracje Krawczyk, w posiadaniu której jest m.in. wrocławski Pub Guinness, czy sieć Sami Swoi.  

 

Sznyt to również:

restauracja przy Placu Zamkowym w Warszawie,
restauracja z klimatem w Warszawie,
doskonała kuchnia polska w restauracji w Warszawie,
elegancka restauracja w Warszawie,
restauracja na kolację w Warszawie,
restauracja z kącikiem dla dzieci w Warszawie.