Sylwester w Warszawskim Sznycie

Sylwester…ta magiczna, wyjątkowa, jedyna taka noc… któżby nie chciał spędzić go we wspaniałym miejscu i atmosferze, delektując się wyśmienitym menu, które płynnie łącząc w sobie nowoczesne smaki kuchni polskiej, międzynarodowej, a także steki, ryby i owoce morza przyrządzane na grillu opalanym drewnem dębowym zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

Do tego bogata oferta win i noworocznych koktajli, a wisienką na torcie niech będzie unikalny widok na Plac Zamkowy i jego przepiękne iluminacje świąteczne.

Taki koktajli wrażeń zapewni spotkanie sylwestrowe w Warszawskim Sznycie!Na pierwszym piętrze czeka na Państwa serwowana kolacja z opracowanym na tę okoliczność przez Szefa Kuchni Rafała Zarębę wybornym menu. Delektowaniu się potrawami i trunkami towarzyszyć będą nastrojowe dźwięki pianina i saxofonów o wielu barwach.

Parter pozostanie w swoim charakterze bardziej swobodny. Tutaj na gości czeka pełna karta restauracji oferująca to z czego Warszawski Sznyt słynie. Na obu poziomach Nowy Rok przywitamy kieliszkiem szampana