Nowoczesna
restauracja
w Warszawie

Warszawski Sznyt to dwa w jednym. W tej wyjątkowej restauracji funkcjonują aż dwie kuchnie. Aromatyczne potrawy z grilla czy tradycyjna kuchnia polska? Wybór nie dotyczy wyłącznie przyrządzanych posiłków, ale też atmosfery.

Nowoczesna restauracja w Warszawie ma dwa piętra, a na każdym z nich na Klientów czekają oszałamiające doznania kulinarne. Ponadto aranżacja parteru znacząco różni się od panującego na piętrze wystroju. Za każdym razem można więc zdecydować, czy jeść w swobodnym klimacie Steak House, czy może przenieść się w czasie, do międzywojennej Warszawy, którą można odnaleźć na piętrze.

Warszawski Sznyt - nowoczesna restauracja w Warszawie

Aby przygotować wyśmienitą potrawę, trzeba zwracać uwagę na każdy drobiazg. Wiedzą o tym nasi szefowie kuchni, którzy zgłębili wszystkie tajniki sztuki kulinarnej i potrafią docenić wagę detali. Dostępne w menu Warszawskiego Sznytu potrawy to jednak coś więcej, niż popis kucharskiego kunsztu.

Ta nowoczesna restauracja w Warszawie odświeża klasyki kuchni polskiej, przygotowując je w innowacyjny sposób. Dzięki temu są jeszcze lepsze i nierzadko intrygują naszych gości. Mamy tutaj okazję odkryć nowe kompozycje smaków. Pudry i oleje smakowe, przygotowane z popularnych niegdyś w kuchni polskiej ziół i roślin, takich jak lawenda czy trawa żubrowa znane są nielicznym.

Na parterze nowoczesnej restauracji w Warszawie mamy szansę rozkoszować się każdym kęsem znakomicie przygotowanego steku, w otoczeniu wyśmienitych dodatków. Tutaj to proste danie staje się wyrafinowaną ucztą dla zmysłów. Doskonała, sezonowana wcześniej na sucho wołowina jest idealnie krucha i zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli mięsnych potraw.

Nowoczesna restauracja w Warszawie – połączenie tradycji z innowacją

Warszawa w okresie międzywojennym to złoty okres w historii stolicy. Klimat tamtego czasu możemy poczuć, goszcząc na piętrze Warszawskiego Sznytu. W wystroju sali daje się zauważyć wiele elementów, charakterystycznych dla tamtych dni. Panująca tutaj atmosfera pozwala turystom zrozumieć fenomen Warszawy i docenić jej urok.

Nowoczesna restauracja w Warszawie to także wymarzone miejsce dla mieszkańców stolicy. Ostatecznie, sznyt oznacza charakterystyczny dla danego środowiska, elegancki sposób bycia. Możemy więc mieć pewność, że na obu poziomach Warszawskiego Sznytu, każdy warszawiak poczuje się, jak ryba w wodzie.

Nowoczesna restauracja w Warszawie oczarowuje, intryguje i uzależnia. Stanowi prawdziwą skarbnicę niepowtarzalnych smaków. Jest doskonałym miejscem zarówno na przebiegające w kameralnym gronie przyjacielskie spotkania, jak i huczne eventy. Każdy, kto chce dobrze poznać Warszawę, powinien odwiedzić Warszawski Sznyt.

 

Warszawski Sznyt to również:

dobra restauracja - Starówka Warszawa,
klimatyczna restauracja w Warszawie,
bardzo dobra wołowina w restauracji w Warszawie,
dania kuchni polskiej w Warszawie,
steak house w Warszawie.