Spotkania

Miejsce, które tętni życiem od wczesnych godzin porannych i urzeka niepowtarzalnym widokiem na Plac Zamkowy doskonale nadaje się do organizacji uroczystości o wszelkim charakterze, zarówno biznesowych, oficjalnych spotkań, jak i bardziej swobodnych, rodzinnych, czy z przyjaciółmi.

Elegancka restauracja w Warszawie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Wyśmienita kuchnia, niepowtarzalna atmosfera, fantastyczna lokalizacja i urzekający wystrój decydują o tym, że Warszawski Sznyt jest często wybierany jako miejsce spotkań służbowych oraz tych, obfitujących w wybuchy śmiechu, przebiegających w przyjacielskiej, niezobowiązującej atmosferze.

Elegancka restauracja na event w Warszawie

Warszawski Sznyt stanowi wymarzone miejsce na przyjęcie, niezależnie od charakteru imprezy. Spotkanie integracyjne, wesele, komunia, urodziny czy wspólne świętowanie sukcesu. Dołożymy wszelkich starań, by uczynić te wydarzenia jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Warszawski Sznyt to nieprzeciętna restauracja. Event w Warszawie w przestronnych, zjawiskowo zaaranżowanych wnętrzach z pewnością nikogo nie rozczaruje. Spotkanie można zorganizować na wybranym przez Państwa poziomie. Na każdym z nich swobodnie może zasiąść ok 80 osób, a przy koktajlowym charakterze spotkania, znacznie więcej.

Na piętrze lokalu mieści się elegancka restauracja w Warszawie, nawiązująca klimatem do okresu międzywojennego. Serwowane są tutaj dania tradycyjnej kuchni polskiej, w nowatorskiej odsłonie. Na parterze natomiast na gości czekają doskonale przyrządzone, na opalanym dębowym drewnem grillu, steki. Wnętrze zostało urządzone nieco bardziej swobodnie, jednak nadal urzeka subtelną elegancją. Każde przygotowywane menu uwzględnia wszelkie sugestie i życzenia zamawiających.

Wyjątkowa restauracja – event w Warszawie dla wymagających

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie przebiegło zgodnie z ich wizją. Gwarantujemy, że zaproszeni goście będą oczarowani smakiem naszych potraw oraz panującą w restauracji atmosferą.

Warszawski Sznyt to elegancka restauracja na event. W Warszawie każdego dnia odbywa się mnóstwo spotkań o formalnym charakterze. Negocjacje biznesowe, spotkania z Klientami i partnerami biznesowymi oraz wiele innych oficjalnych wydarzeń wymaga odpowiedniej oprawy. Klimat Warszawskiego Sznytu czyni z niego idealny lokal na tego typu eventy.

Elegancka restauracja w Warszawie cieszy się także dużą popularnością wśród organizujących wesela par. Bliskość Placu Zamkowego sprawia, że goście mogą cieszyć oczy zachwycającymi widokami, a znakomita kuchnia uraczy ich podniebienia doskonałymi kompozycjami smaków. To idealne tło dla tak ważnych chwil.

Warszawski Sznyt dostosowuje się do charakteru uroczystości. Ta wykwintna restauracja na event w Warszawie oferuje możliwość stworzenia indywidualnego menu, odpowiadającego gustom zaproszonych gości, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasze zalety to doskonała organizacja i dbałość o każdy detal wydarzenia, dzięki czemu zapisuje się ono w pamięci uczestników jako wyjątkowo udane.

 

Warszawski Sznyt to również:

dobra restauracja - Starówka Warszawa,
klimatyczna restauracja w Warszawie,
bardzo dobra wołowina w restauracji w Warszawie,
dania kuchni polskiej w Warszawie,
steak house w Warszawie.