Nowoczesna szkoła języka angielskiego w okolicach Warszawy. Znajdź swoją ulubioną placówkę

0
1062

Język angielski jest nam obecnie potrzebny praktycznie codziennie. Spotykamy się z nim w czasie wyjazdów, ale także podczas kontaktu z obcokrajowcami, którzy przyjeżdżają do polski. Dzieciom potrzebny jest w szkole, dorosłym w pracy. Pojawia się także podczas wielu rozgrywek: czy to w trakcie grania s gry wideo, czy w przypadku oglądania filmów. Nic więc dziwnego, że jego nauka to praktycznie konieczność w każdym wieku.

Nie bój się angielskiego!

Być może czujesz wewnętrzny opór przed nauką języka angielskiego albo przed porozumiewaniem się w tym języku, nawet, jeśli trochę go rozumiesz. Obawy o to, czy mówimy poprawnie dotyczą wszystkich, jednak niektórzy naturalnie potrafią przejść nad nimi do porządku dziennego i z czasem wykształcają w sobie dystans do własnych błędów. Innych mogą jednak paraliżować, uniemożliwiając porozumiewanie się w innym języku, niż ojczysty. Właśnie te osoby w szczególności powinny skorzystać z pomocy profesjonalnych lektorów.l którzy pomagają w przełamywaniu własnych barier.

Nowoczesna szkoła języka angielskiego w pobliżu Warszawy

English Best Way to nowoczesna sieć szkół języka angielskiego. Posiada kilka placówek,rozmieszczonych w różnych podwarszawskich miastach, takich jak Pruszków, Żyrardów czy Leginowo. Dzięki temu dociera ze swoją ofertą również do tych osób, które nie mogą dojeżdżać na kursy do stolicy i chciałyby kształcić się w pobliżu domu.

Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem między innymi dla dzieci, których rodzice nie będą musieli dowozić na zajęcia po szkole. Sprawdzi się również w przypadku osób pracujących, gdyż unikną podróżowania po Warszawie i skorzystają z lekcji w pobliżu własnego domu, kiedy już wszystkie ich obowiązki zostaną zakończone.

Warto przy tym zauważyć, że szkoła odznacza się nowoczesnym podejściem do ucznia i metod nauczania. Poznaj jej największe atuty i przełam swoje bariery podczas kursów.

Metoda Callana

W szkole English Best Way zajęcia odbywają się z różnymi lektorami: zarówno polskiego pochodzenia, jak i z native speakerami. Dzięki temu, że na lekcjach pojawiają się na przemian różne osoby prowadzące, każda przebiega w sposób inny, ciekawy i niestandardowy, nie pozwalając uczniom popaść w rutynę. Co więcej, od samego początku wszystkie lekcje prowadzone są w języku angielskim, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Niezwykle ważne jest także zaangażowanie nauczycieli w aktywizację wszystkich uczniów, oparte o metodę Callana. Dzięki jej wykorzystaniu, uczeń nie zastanawia się, jak ma coś powiedzieć i gdzie może popełnić błąd. Wszystko odbywa się tak szybko, że po prostu odpowiada, nie mając czasu na stres, co przekłada się na szybką poprawę jego wyników i przełamanie bariery językowej.

W metodzie nauczania znalazły się także inne aktywności i zadania, które wykonywane są w trakcie lekcji, dzięki czemu każda ma ciekawy przebieg i różni się od poprzedniej. W efekcie zdobywane są praktyczne umiejętności, a wiedza na temat języka angielskiego szybko się pogłębia.

Wypróbuj zajęcia w jednej z placówek i przekonaj się sam, że to najskuteczniejsza metoda nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here