Na łamach naszego portalu wiele miejsca poświęcamy osiągającemu rekordy popularności trendowi personalizacji. Niektórym z naszych czytelników wydawać się może, że ogranicza się on do wyboru długości, grubości, stopnia skrętu, odcienia, czy w końcu stylu upięcia wyrobu perukarskiego w momencie jego zamawiania. Nie jest to jednak prawdą – naszych konsumentów, tak obecnych jak i potencjalnych, pragniemy zgodnie ze stanem faktycznym poinformować, że mogą oni także zlecić naszym przedstawicielom usługę rozjaśniania węzełków. Dlaczego może się to dla nich okazać rozwiązaniem wysoce korzystnym? Już wyjaśniamy!

Rozjaśnianie węzełków to usługa, po którą bardzo chętnie zgłaszają się do nas właściciele włosów na mikroskórze oraz topperów na zamówienie wykonanych zgodnie z ich preferencjami. To właśnie dzięki tej nieinwazyjnej oraz trwającej zaledwie kilkanaście minut procedurze możliwe jest osiągnięcie znacznie korzystniejszego i bardziej naturalnego wyglądu produktu. Należy bowiem pamiętać, że zastosowane w takim wyrobie węzełki mogą być w różnym stopniu widoczne i prześwitywać przez poszczególne pasemka włosów lub włókien. Bardzo zależy w tym przypadku od odcienia włosów konsumenta oraz od karnacji jego skóry. W niektórych przypadkach węzełki mogą być aż nad wyraz widoczne w postaci niewielkich, ciemnych kropek, które to mogą zaburzać wygląd systemu, włosów na mikroskórze lub toppera i sprawiać, że konsument nie będzie się czuł komfortowo oraz naturalnie. W takim wypadku wystarczy poddać się zabiegowi rozjaśniania, który pozwoli szybko i bezboleśnie zamaskować ten problem, sprawiając że poszczególne węzełki staną się niewidoczne nawet dla wprawnych obserwatorów, którzy to naszej przedłużonej oraz wizualnie zagęszczonej fryzurze przyglądać się będą z bliska.

Przez personalizację rozumiemy także zmianę stylu upięcia już posiadanego produktu w sytuacji, gdy ten pierwotny zdąży się mu już opatrzeć lub też – gdy konsument uzna, że chciałby poeksperymentować ze swoim uczesaniem. Warto wtedy poprosić o pomoc naszych przedstawicieli, którzy w dziedzinie przygotowania oraz konserwacji i pielęgnacji wyrobów perukarskich mają ogromne wręcz doświadczenie. Pozwoli im to uzyskać efekt wizualny, z którego będą Państwo w stu procentach usatysfakcjonowani oraz który w pełni podkreśli Państwa wyjątkowe rysy twarzy i cechy charakterystyczne. Nie będzie także stanowiło dla nich problemu podcięcie rozdwojonych końcówek lub też przywrócenie pierwotnego, pięknego wyglądu pasemkom, które na przestrzeni kolejnych tygodni bądź miesięcy zdążyły się skołtunić, zmechacić lub nadmiernie splątać. Możemy im także powierzyć oczyszczanie systemu bądź toppera na zamówienie, co pozwoli na usunięcie z takiego produktu nadmiaru potu, łoju, nagromadzonych zanieczyszczeń, czy też pozostałości po stosowanych przez nas kosmetykach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, tak bezpośrednio jak i mailowo lub też telefonicznie – z pewnością pozwoli to na ustalenie zakresu usług, jakim pragnęliby się Państwo poddać. Hairagain.com.pl – najlepsze włosy na mikroskórze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here