Aplikacje do zamówień online walczą na rynku o każdego potencjalnego klienta. Rywalizacja jest widoczna, bo firmy prześcigają się w nowych funkcjach, które mają ułatwiać zakupy drogą elektroniczną i próbują wyróżnić się na tle konkurencji. Który program mobilny do zamawiania produktów spożywczych jest najlepszy?

Zalety zamawiania artykułów spożywczych online

Istnieje wiele zalet zamawiania produktów spożywczych poprzez aplikację InPost Fresh. Do atutów realizacji zakupów online można zaliczyć brak potrzeby wychodzenia z domu, oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba przejmować się długimi kolejkami w sklepie czy też marnowaniem czasu na produkt, którego nie można znaleźć na półce. Dodatkowo aplikacje i strony internetowe do zakupów online często udostępniają wiele kodów promocyjnych. Po wykorzystaniu kuponów rabatowych pojedyncze ceny artykułów spożywczych są często tańsze niż w sklepie stacjonarnym. Dlatego warto co jakiś czas sprawdzać promocje i rabaty w aplikacji.

Czym jest i jak działa aplikacja InPost Fresh?

Jedną z firm, która dołączyła do szerokiego grona dostawców produktów spożywczych online jest firma InPost, udostępniając swoim klientom aplikację  InPost Fresh. Program charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem. To wszystko po to, żeby użytkownik mógł łatwo i szybko zrobić zakupy. Usługa w zakresie dostawy dzięki tej aplikacji jest dostępna w większych miastach w Polsce. Między innymi w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Czeladzi i Mysłowicach.

InPost Fresh w swojej ofercie posiada kilka tysięcy artykułów spożywczych, które z powodzeniem można zamówić z popularnych marketów czy hurtowni gastronomicznych. Są to standardowe produkty, z którymi można się spotkać w każdym innym markecie stacjonarnym, jak mięso czy świeżo paczkowane warzywa i owoce. Dodatkowo na bieżąco aktualizowane są ceny produktów i rabaty promocyjne. Aktualnie na zakupach w InPost Fresh można zaoszczędzić nawet do 100 zł. Wystarczy tylko, że użytkownik pobierze aplikację, zarejestruje się, wpisze swój kod pocztowy w celu sprawdzenia dostępności obszaru dostawy i w procesie składania zamówienia wpisze odpowiedni kod promocyjny. Wszystkie kody ze zniżkami są ogólnodostępne na stronie internetowej https://inpostfresh.pl/.

Jak robić zakupy spożywcze w aplikacji InPost Fresh?

Składanie zamówienia przez aplikację InPost Fresh nie powinno być kłopotem, nawet dla początkującej osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z zakupami online. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby kwestia składania zamówień była przejrzyście wytłumaczona na stronie internetowej InPost Fresh krok po kroku.

Po pierwsze należy dokonać rejestracji w programie mobilnym, a następnie dodać kod pocztowy miejsca zamieszkania. To pozwoli sprawdzić, czy adres pod zamówienie znajduje się w obszarze dostawy. Następnie użytkownik powinien wybrać dzień dowozu produktów. Należy wspomnieć, że zakupów online nie trzeba planować z wyprzedzeniem, ponieważ w przypadku usługi Dostawa Express od momentu zamówienia kurier jest w stanie dostarczyć produkty do 80 minut.

W kolejnym kroku konsument musi przystąpić do wyboru sklepu, u którego chciałby złożyć zamówienie. Ostatnią czynnością, o której decyduje klient to metoda płatności. Za usługę InPost Fresh można zapłacić BLIK-iem, przelewem online, czy też kartą płatniczą lub BLIK-iem za pobraniem. Zamówienie w każdym momencie można śledzić na aplikacji i kontrolować czas, kiedy kurier pojawi się pod drzwiami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here