Wybór odpowiednich prezentów dla wielu osób nie lada wyzwanie, szczególnie jeżeli kupujemy je dla teściów, którym chcemy zaimponować. Co wybrać, jeżeli nie znamy ich potrzeb? Jakie upominki będą uniwersalne bez względu na wiek? Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych inspiracji, które z pewnością pomogą Wam wybrać najlepsze prezenty na Święta dla teściów.

Najważniejsze wskazówki 

Zanim rozpoczniemy zakupy na hurra, dobrze jest posiadać plan. W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy kupujemy jeden wspólny prezent, czy też dwa osobne. To znacząco pomoże podczas rozdysponowania budżetu. Zdecydowanie łatwiej będzie wybrać upominek dla każdego z osobna, chociaż bardzo często rodzice sami wskazują, że wolą dostać coś razem np. nową mikrofalę, zestaw pościeli lub zastawę stołową. Poza tym bardzo często starsze osoby, wraz z wiekiem mają określone pasje i preferencje, o których warto pamiętać. W naszym artykule przedstawimy trzy różne opcje, aby maksymalnie ułatwić Wam zakupy. 

Prezent na Święta dla teściowej 

Szereg dowcipów i anegdot na temat teściowej z pewnością nie ułatwia nikomu zadania, jednak wbrew pozorom, jeżeli z odpowiednim wyprzedzeniem rozpoczniemy poszukiwania, to na pewno znajdziemy idealny prezent nawet dla najbardziej wymagającej osoby. Kilka ciekawych inspiracji przedstawiamy poniżej. 

Poznaj najpopularniejsze prezenty dla teściowej

  • Książka 

Wśród wielu statystyk, to właśnie z książek teściowe cieszą się najbardziej. Jednak, zamiast sięgać po klasyczne propozycje, warto pójść o krok dalej. W tym celu dobrym pomysłem będzie np. zakup serii danego autora lub odszukanie najstarszego egzemplarza ulubionej powieści. Wielu pisarzy bardzo często podczas promocji swoich nowych książek chętnie pisze dedykację, więc warto wybrać się na ich wieczorek tematyczny. 

Prezenty na święta dla teściów: książka
fot. pixabay.com
  • Apaszka lub chustka 

Jest to uniwersalny pomysł na prezent bez względu na wiek. Stylowa apaszka idealnie sprawdzi się u kobiet, które mają określony styl i lubią eleganckie stylizacje. Wiele chust posiada również ciekawe zapięcia, które stanowią dodatkowy akcent biżuteryjny. 

  • Kosz prezentowy 

To kolejna propozycja dla teściowych w każdym wieku. Możemy stworzyć taki kosz samodzielnie wybierając ulubione łakocie, kosmetyki lub sięgnąć po gotowe zestawy, których jest naprawdę wiele! Ciekawym pomysłem są też upominki tematyczne. Kosze z różnymi herbatami, kawami, winami itp. możliwości jest naprawdę wiele, więc nie powinniśmy mieć problemu z tym, aby coś wybrać. 

Prezent na Święta dla teścia

Powszechnie mówi się, że to o wiele łatwiejsze zadanie, jednak to tylko teoretyczne stwierdzenie. Jeżeli zagłębimy się w ilość inspiracji i porównamy pomysły na prezenty dla teścia i teściowej, to dla płci pięknej, tych propozycji będzie o wiele więcej. Jednak nie oznacza to, że nie znajdziemy nic ciekawego. Zobaczcie sami, jakie inspiracje opisaliśmy.

Sprawdź ciekawe prezenty na dla teścia

  • Zestaw majsterkowicza 

Skrzynka na narzędzia, zestawy kluczy lub nowe wiertła to tylko jedne z wielu pomysłów, które zawsze przydadzą się mężczyźnie, który lubi majsterkować. Wybierając ten prezent, należy pamiętać o tym, aby zwrócić uwagę na jakość, która znacząco przełoży się na czas użytkowania. 

  • Grawerowana skrzynka na piwo 

Skrzynka na piwo z rączką i grawerem to dobry pomysł na prezent dla miłośnika alkoholu. Idealnie sprawdzi się podczas męskiego wypadu na ryby, rodzinnego grilla czy biesiadowania na działce. 

  • Spinki do mankietów 

Nawet jeżeli nasz teść na co dzień nie gustuje w eleganckich koszulach i rzadko zakłada krawat, eleganckie spinki do mankietów, powinny znaleźć się w każdym domu. W życiu praktycznie wszystkich mężczyzn przychodzi taki moment, w którym wypada włożyć garnitur, dlatego ta propozycja znalazła się również w naszym zestawieniu. 

Prezenty na święta dla teściów: spinki do mankietów
fot. pixabay.com

Wspólne prezenty na Święta dla teściów

Sporo osób decyduje się na wspólne prezenty na Święta dla teściów, ponieważ zamiast dwóch mniejszych, wolą kupić jeden porządniejszy. Jest to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy teściowie mają jasno sprecyzowane oczekiwania lub wiemy, że czegoś im brakuje. 

Wybierz sprawdzone prezenty na Święta dla teściów

  • Sprzęt AGD lub RTV 

Przeznaczając budżet na jeden wspólny prezent, często możemy kupić coś naprawdę wartościowego. Nowy aparat telefoniczny, robot kuchenny, suszarka do grzybów, tablet, telewizor, radio itp. – w tym przypadku jest wiele ciekawych inspiracji, jednak warto wybrać taki upominek, z którego będzie korzystać zarówno teściowa, jak i teść.

  • Voucher na wyjazd lub masaż

Bon upominkowy na weekend w SPA lub nocleg nad morzem to kolejna popularna propozycja. Jednak wybierając taki prezent, należy pamiętać o dodatkowych kosztach takich jak: dojazd i wyżywienie. Jeżeli wiemy, że teście nie mają na to budżetu, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie np. voucher na masaż w pobliżu miejsca ich zamieszkania.

  • Rodzinna sesja zdjęciowa 

Zdjęcia to pamiątki na lata. Z tego względu rodzinne sesje zdjęciowe z roku na rok zyskują na popularności. Jest to pamiątka, która sprawi radość osobom w każdym wieku. 

Liczymy na to, że dzięki powyższym wskazówkom wybór prezentu dla teściów, będzie dla Was prawdziwą przyjemnością!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here