Jeżeli zepsuła nam się pralka, to z całą pewnością nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Mamy świadomość tego, że dobry sprzęt AGD sporo kosztuje i warto zastanowić się nad jego wyborem. Zazwyczaj urządzenia w domu ulegają awarii oczywiście w najmniej oczekiwanym momencie i nie zawsze jesteśmy przygotowani finansowo na nowe zakupy. Czy istnieją dobre pralki do 1000 złotych? W które sprzęty warto zainwestować? Nasz najnowszy ranking pralek z pewnością pomoże Wam odpowiedzieć na te pytania. 

Zakup nowej pralki jako prawdziwe wyzwanie

Jeśli nas stać na zakup nowej pralki, to przeważnie nie mamy większego problemu z wyborem. O wiele łatwiej jest nam wówczas porównać topowy sprzęt AGD i wybrać ten  najpopularniejszymi parametrami. Przeważnie idziemy po prostu do sklepu i kupujemy taki model, który nam się najbardziej podoba i jest polecany przez sprzedawcę. W nieco cięższej sytuacji są te osoby, które nie zarabiają dużo i nie mają odłożonej gotówki, którą mogłyby wykorzystać, dlatego konieczność  wybrania nowej pralki bywa czasami stresująca. Jednak dzisiaj można za niewielkie pieniądze kupić dobrą pralkę i to jest pocieszające.

W sieci znajdziemy niejeden ranking pralek do 1000 zł. Jest to nic innego, jak zestawienie przedstawiające dobrej jakości urządzenia, które będą nam służyć przez wiele lat. Takie rankingi udowadniają, że wcale nie trzeba wydawać wielu środków, żeby stać się właścicielem funkcjonalnego i wytrzymałego sprzętu. Warto więc przed zakupem przejrzeć aktualny ranking pralek, ponieważ to z pewnością pomoże nam podjąć decyzję i wskaże, gdzie najlepiej, szukać takiej pralki, żeby nie przepłacać.

Aktualny ranking pralek do 1000 zł

Żeby pomóc Wam w ostatecznym zakupie, przygotowaliśmy kilka topowych propozycji, polecanych przez internautów. 

Ranking pralek: cena
fot. pixabay.com

Ranking 3 najpopularniejszych pralek 

TOP 1: Pralka BEKO WRE5511BWW

Ten model od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zastosowanie silnika nowej generacji sprawia, że nawet przy wybraniu krótkiego programu prania, możemy cieszyć się najlepszą skutecznością czyszczenia. Co ciekawe, koszt pralki nie przekracza 800 złotych, pomimo wielu imponujących funkcji takich jak np. opcja Safe Clean, która w celu zagwarantowania najwyższej higieny pozwala na dokładne czyszczenie bębna. 

TOP 2: Amica TAWD6102LCW

To również propozycja oscylująca w kwocie między 800 a 900 złotych. Model ten wyróżnia szereg dodatkowych możliwości. Od programu oczyszczania, przez dodatkowe płukanie, skończywszy na wygodzie związanej z planowaniem czasu prania. Propozycja od firmy Amica, pozwoli zmieścić do 4 kg odzieży i umożliwia jej odświeżenia, nawet w 15 minut. 

TOP 3: Indesit IWD 71051 C ECO EU

Chociaż model od Indesit to najdroższa propozycja – około 1000 złotych, to warto wspomnieć o jej wielu cennych funkcjach. Wyróżnia się tylko pojemnością, która wynosi 7 kg, ale także intuicyjną obsługą oraz technologią EcoTime. Dzięki zastosowania tego innowacyjnego rozwiązania można oszczędzić do nawet 40 proc. wody i energii. 

Cena a jakość

Ceny pralek automatycznych są bardzo różne. Oczywiście każdy producent będzie zachwalał swoje modele, ponieważ zwyczajnie chce je przecież sprzedać. Niestety nie zawsze jakość jest skorelowana z ceną i o tym należy szczególnie pamiętać. Zdarza się czasami, że tańsze urządzenia charakteryzują się lepszą jakością wykonania. Często bowiem płacimy sporo za samą markę, a nie za produkt. Jeśli znajdziemy pralkę mniej znanego producenta, to może się okazać, że zapłacimy za nią o połowę mniej, a jakością nie będzie odbiegać od tych najdroższych propozycji.

Ranking pralek - jak szukać?
fot. pixabay.com

Dużym ułatwieniem jest z pewnością to, jeżeli mamy trochę więcej czasu na znalezienie nowej pralki. Warto ten moment wykorzystać w odpowiedni sposób. Sprawdźmy wszystkie rankingi oraz dowiedzmy się jakie pralki są dzisiaj dostępne na rynku. Mamy nieograniczone możliwości, ponieważ nie musimy kupować sprzętów AGD w naszej miejscowości. Możemy je bez trudu zamawiać przez Internet, a produkt zostanie nam przywieziony do domu z każdego miejsca w Polsce i nie tylko. Warto wykorzystać wszystkie możliwości.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here