W przeszłości zmywarka była dla większości osób jedynie marzeniem. Tylko nieliczni ją posiadali, ponieważ jej cena była wysoka i nie każdy mógł sobie na nią pozwolić. Z czasem ceny zmywarek znacznie spadły, a ludzie przekonali się, że jest to naprawdę dobry wynalazek, który znacznie ułatwia życie. Nie dziwi więc, że jest to urządzenie, które spotkamy w wielu polskich domach. Jaka zmywarka jest najlepsza? W zabudowie czy wolnostojąca: która jest lepsza? Odpowiedzi na to pytanie przybliży Wam nasz najnowszy ranking zmywarek do zabudowy.

Jaką zmywarkę wybrać?

Dzisiaj zmywarka jest praktycznie w każdym mieszkaniu. Jesteśmy już do tego urządzenia tak przyzwyczajeni, że wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez zmywarki. W końcu jest niewiele takich osób, które lubią myć naczynia. Dla większości ta czynność raczej nie jest przyjemnością, ale przykrym obowiązkiem. Teraz mamy na rynku ogromny wybór zmywarek i czasami naprawdę trudno jest wybrać odpowiedni sprzęt. Pamiętajmy jednak o tym, że sprzęt AGD powinien być dobrej jakości, ponieważ ma nam służyć bezawaryjnie przez wiele lat. Jeżeli kupimy zmywarkę, która często będzie nam się psuć, to z całą pewnością nie będziemy zadowoleni z dokonanej inwestycji. Ciągłe naprawy, ręczne mycie – przecież nie po to zdecydowaliśmy się na zakup zmywarki. Bez względu na to, na jaki ranking spojrzymy: ranking ekspresów do kawy czy też ranking pralek, powinniśmy pamiętać o tym, że w parze z ceną powinna iść również jakość. Z tego względu w naszym zestawieniu znalazły się trzy najpopularniejsze zmywarki pod zabudowę polecane przez internautów. 

Ranking zmywarek: opinie klientów
fot. pixabay.com

Ranking zmywarek pod zabudowę

Coraz częściej decydujemy się również na zmywarkę pod zabudowę. Przed zakupem urządzenia na pewno powinniśmy sprawdzić najnowszy ranking zmywarek do zabudowy. Dzięki niemu dowiemy się jakie zmywarki są najlepiej oceniane. Może to nam pomóc podjąć odpowiednią decyzję, z której będziemy zadowoleni przez długie lata. Warto jednak poszukać wiarygodny ranking. Pamiętajmy o tym, że niektóre z nich są tworzone jedynie po to, żeby zachęcić do kupienia określonego urządzenia. Takie rankingi nam się nie przydadzą, dlatego powinno porównywać się propozycje od różnych producentów.

TOP3 zmywarek do zabudowy

TOP1: Zmywarka BEKO DIN24310

Każda dobra zmywarka powinna posiadać dno ze stali nierdzewnej, które znajdziemy w tym modelu. Zastosowanie takiego rozwiązania znacząco przekłada się na trwałość i poziom higieny danego urządzenia. Ten model zmywarki to jedna z najtańszych propozycji na rynku. Koszt sprzętu wynosi około 1000 zł i w tej kwocie otrzymujemy wszystko, co niezbędne do tego, aby cieszyć się pełną świeżością naczyń.

TOP2: Zmywarka Amica DIM437ACBS

Za ten model zapłacimy nieco więcej, bo około 1400 zł, jednak zyskamy sporo zaawansowanych rozwiązań. Wśród nich jest dodatkowy, trzeci i regulowany kosz MaxiSpace3, który pozwala sprawnie zwiększyć przestrzeń zmywarki. Jest to przydatna opcja, jeśli często myjemy np. wysokie garnki. Ponadto klasa energetyczna A++ gwarantuje nawet do 32 darmowych cykli rocznie, co stanowi prawdziwą oszczędność dla domowego budżetu i środowiska. 

TOP3: Zmywarka SIEMENS SN636X03NE

Czas na propozycję dla domów, w których mieszka więcej osób i ilość naczyń, bywa momentami zatrważająca. Zmywarka Siemens z tej serii imponuje swoją pojemnością za sprawą regulacji wysokości. Czytelny wyświetlacz na bieżąco informuje o czasie zakończenia mycia oraz o zapasach soli i płynu czyszczącego. Dzięki temu, nie musimy za każdym razem tego kontrolować. Ponadto, producent zapewnia 10 lat gwarancji, co w przypadku tego rodzaju sprzętu, jest niezwykle ważne. Koszt to około 1800 zł. 

Ranking zmywarek: gdzie szukać?
fot. pixabay.com

Jeżeli chcemy znaleźć wiarygodny ranking zmywarek i więcej informacji, to poszukajmy takiego, w których każdy może ocenić dany model oraz wypowiedzieć się na jego temat. W ten sposób możemy poznać opinie ludzi, którzy mieli okazję korzystać z danego modelu zmywarki. Takie rankingi z całą pewnością są bardziej wiarygodnie, ponieważ to użytkownicy się wypowiadają. Można się dowiedzieć z nich jakie wady i zalety mają konkretne modele zmywarek.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here