Praktycznie na każdym kroku możemy spotkać różne pomysły na prezenty świąteczne, mimo to, dla wielu zakup upominków to prawdziwe wyzwanie. Co wybrać dla mamy? Czy mąż będzie zadowolony z trymera? Jaką biżuterię kupić dla babci? Zapewne te i wiele innych pytań zadają sobie osoby, które planują świąteczne zakupy. Żeby nieco pomóc Wam z tym zadaniem, przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym opisaliśmy różne pomysły na prezent dla każdego.

Kreatywne pomysły na prezenty świąteczne 

Prezenty świąteczne dla wielu osób to naprawdę spory wydatek. Szczególnie wtedy, gdy muszą przygotować upominki dla różnych członków rodziny. Im więcej prezentów do zrobienia, tym mniejszy budżet. Jednak to wcale nie oznacza, że nie mamy w czym wybierać. Wręcz przeciwnie! Jest mnóstwo inspiracji na prezenty do 50 zł, które z pewnością sprawią radość osobie obdarowywanej. Wystarczy odrobina kreatywności i wcześniejszy plan, aby to nasz podarunek wyróżniał się na tle innych. 

Personalizowany album na zdjęcia

W dobie cyfryzacji praktycznie każdy aspekt naszego życia przenosi się do urządzeń elektronicznych. Lubiane przez wielu tradycyjne albumy zdjęciowe, już dawno zaczęły zastępować foldery w laptopie lub smartfonie. W rezultacie przy zamianie urządzenia bardzo często tracimy fotografie lub całkiem o nich zapominamy. Klasyczny album na zdjęcia to doskonały pomysł na powrót do wspomnień. Aby zaimponować bliskiej osobie, może obrać motyw przewodni. Jaki? Pomysłów jest wiele, wśród najpopularniejszych podkreślamy:

  • pocztówki z wakacji,
  • zabawne historie,
  • powrót do dzieciństwa,
  • linia czasu – od narodzin dotąd.
pomysły na prezenty świąteczne: album
fot. pixabay.com

Jest to niezwykle uniwersalny pomysł na niespodziankę dla każdego. Niezależnie od tego, czy chcemy zrobić prezent świąteczny dla teściów, dziadków lub przyjaciół. 

Kolorowanka w formie obrazu  

Malowanie to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale także doskonały sposób na relaks dla dorosłych. Duże kolorowanki na płótnie to ostatnio prawdziwy hit! Wystarczy wybrać wzór i w zestawie dostajemy niezbędne odcienie oraz farbki. Ceny różnią się w zależności od wielkości motywu, jednak wiele z nich oscyluje w kwocie od 70 do 150 złotych. 

Zabawne prezenty świąteczne, czyli śmieszne plakaty

Spora część kreatywnych sklepów internetowych oferuje możliwość zamówienia zabawnego plakatu personalizowanego. Ilość pomysłów jest naprawdę imponująca. Od sylwetki na okładce magazynu, przez reklamę firmy, skończywszy na zdjęciu promującym trasę koncertową. W tym przypadku, cena także zależna jest od rozmiaru. Mniejsze propozycje można spotkać już w kwocie około 50 złotych. Do zamówienia tego prezentu niezbędne będzie posiadanie wyraźnego zdjęcia, najlepiej w większym formacie, naszej mamy, dziecka, taty czy innej osoby, dla której planujemy niespodziankę. 

pomysły na prezenty świąteczne: plakat
fot. pixabay.com

Powrót do klasyki 

Mimo upływającego czasu nawet niektóre upominki są niezwykle praktyczne i popularne. Ich zakupu to często tak zwana bezpieczna opcja, która zawsze się sprawdza. O jakich prezentach mowa? Kilka z nich wymieniamy w dalszej części poradnika. 

Popularne pomysły na prezenty świąteczne:

Zanim jednak sięgniemy po któryś z nich, warto przypomnieć sobie, jak wybierać prezenty na Boże Narodzenie. Istnieje szereg cennych wskazówek, które zdecydowanie ułatwiają to wyzwanie. Jeżeli brakuje nam pomysłów i nie jesteśmy zdecydowani na konkretny upominek, optymalnym rozwiązaniem będzie zawsze bon upominkowy. Voucher na daną sumę pieniędzy, pozwala na większą dowolność. Dzięki temu, osoba obdarowywana może z niego skorzystać w innym czasie i kupić to, czego akurat potrzebuje.

W całym świątecznym szaleństwie nie powinno się wszak zapominać o tym, że to nie prezenty są najważniejsze, a wspólnie spędzony czasu. Przez cały rok wielu z nas oddaje się swoim obowiązkom i nie ma chwili na to, aby spotykać się regularnie z rodziną i przyjaciółmi. Boże Narodzenie, to idealny moment na nadrobienie towarzyskich zaległości. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here